Oprawa Muzyczna - Nagłosnienie - Gwarancja Satysfakcji i Udanej Zabawy
Witamy na stronie


DEE-JAY NA WESELE, WODZIREJ, PREZENTER MUZYCZNY - OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ

W OFERCIE DODATKOWO FOTOLUSTRO DO ZDJĘĆ

    Witam serdecznie, nazywam się Sławomir Chrostowski. Jestem od ponad 20 lat czynnym wodzirejem w Polsce północno-wschodniej. Swoją "karierę" zaczynałem od prowadzenia dyskotek w różnych szkołach i klubach jako prezenter.

    Specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel i innych imprez okolicznościowych. Swoje doświadczenie zdobywałem na kursach i warsztatach u profesjonalnych prezenterów oraz wodzirejów.

Imprezy jakie obsługuję to:

- wesela alkoholowe i bezalkoholowe

- studniówki

- bale

- imprezy firmowe i integracyjne

- imprezy karaoke

- urodziny

- i inne na życzenie.

   

   Na imprezy i wesela, na które jestem zapraszany, zabieram cały sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz odtwarzający wysokiej jakości, a także bogatą kolekcję płyt z muzyką dla gości w każdym przedziale wiekowym, dzięki czemu gwarantuję dobre samopoczucie uczestników i to, że wesele lub inna impreza będzie niezapomniana.

    Jestem w stanie zagrać niemal każdy utwór w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru. Wodzirej nie robi długich przerw i każdy może bawić się kiedy ma na to ochotę.

    Zawsze dbam o to, aby każda uroczystość była jedyna w swoim rodzaju i jak najmilej pozostała w pamięci wszystkich gości.

    Jako wodzirej prowadzę głównie imprezy na terenie całej Polski północno-wschodniej.

     Natomiast jeśli Państwo będziecie mnie chcieli zaprosić w każde miejsce Polski, to nie ma problemu, gdzyż dysponuję własnym transportem, a na miejscu jest tylko ważne aby źródło zasilania było w zasięgu wzroku.

   DODATKOWO NA ŻYCZENIE LUB OSOBNO DO WYNAJĘCIA - FOTOLUSTRO MAJA (następca fotobudki) to wyjątkowa atrakcja na każdą okazję - pamiątka dla gości oraz organizatorów imprezy. W każdym pakiecie oferujemy nielimitowaną ilość zdjęć, śmieszne i oryginalne rekwizyty, dużą białą ściankę Led, stylowe słupki, czerwony dywan, pomoc asystenta przy obsłudze, pendrive ze wszystkimi zdjęciami. Zapraszamy do kontaktu - gwarantujemy udaną zabawę.